Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна підписала міжнародну Конвенцію про стягнення аліментів

14

Україна підписала Конвенцію про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших форм сімейного утримання. Підписання Конвенції відбулася 7 липня у приміщенні Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди, що виконує функції депозитарія цього міжнародно-правового інструменту.

Як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, нова міжнародна конвенція дозволяє побудувати систему транскордонного співробітництва щодо стягнення аліментів.
Так, Конвенцією створені можливості не лише для визнання і виконання за кордоном рішень про стягнення аліментів, але й для звернення з відповідними заявами для прийняття рішення в іншу державу.
Конвенцією враховуються можливості використання сучасних технологій для спрощення співробітництва.

О. Лавринович наголосив, що підписання Конвенції стало логічним продовженням участі України у роботі над текстом цього міжнародного документу. Розробка угоди здійснювалася в рамках Гаазької конференції з міжнародного приватного права, членом якої Україна є з 2003 року. Участь у розробці Конвенції брали фахівці Міністерства юстиції України, яке визначено Національним органом для сприяння контактам з Постійним бюро Гаазької конференції з міжнародного приватного права.

Міністр юстиції повідомив, що на сьогодні, крім України, Конвенцію вже підписали Норвегія, США та Буркіна Фасо.

Теги: Новини права, стягнення аліментів, утримання, Гаазька конференція з міжнародного приватного права, Міністерство юстиції України, взыскание алиментов, новости права

Комментарии