Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна підписала міжнародну Конвенцію про стягнення аліментів

0 29

Україна підписала Конвенцію про міжнародне стягнення аліментів на дітей та інших форм сімейного утримання. Підписання Конвенції відбулася 7 липня у приміщенні Міністерства закордонних справ Королівства Нідерланди, що виконує функції депозитарія цього міжнародно-правового інструменту.

Як повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович, нова міжнародна конвенція дозволяє побудувати систему транскордонного співробітництва щодо стягнення аліментів.
Так, Конвенцією створені можливості не лише для визнання і виконання за кордоном рішень про стягнення аліментів, але й для звернення з відповідними заявами для прийняття рішення в іншу державу.
Конвенцією враховуються можливості використання сучасних технологій для спрощення співробітництва.

О. Лавринович наголосив, що підписання Конвенції стало логічним продовженням участі України у роботі над текстом цього міжнародного документу. Розробка угоди здійснювалася в рамках Гаазької конференції з міжнародного приватного права, членом якої Україна є з 2003 року. Участь у розробці Конвенції брали фахівці Міністерства юстиції України, яке визначено Національним органом для сприяння контактам з Постійним бюро Гаазької конференції з міжнародного приватного права.

Міністр юстиції повідомив, що на сьогодні, крім України, Конвенцію вже підписали Норвегія, США та Буркіна Фасо.

Теги: Новини права, стягнення аліментів, утримання, Гаазька конференція з міжнародного приватного права, Міністерство юстиції України, взыскание алиментов, новости права

Залиште коментар