Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна оскаржила рішення про виплату Міноборони РФ боргу ЄЕСУ

0 12

Уряд України оскаржив в апеляційному порядку рішення Господарського суду Києва про виплату українським урядом Міністерству оборони РФ понад 3,1 млрд грн (близько 390 млн дол) боргів корпорації “Єдині енергетичні системи України” (ЄЕСУ), повідомила прес-служба Міністерства юстиції.

«Повідомляємо, що апеляційну скаргу на дане судове рішення було подано 25 вересня 2012 в Київський апеляційний господарський суд Києва представником Кабінету міністрів України», — йдеться в повідомленні Мін’юсту.

Як повідомлялося, в середу, 19 вересня, Господарський суд Києва частково задовольнив позов міністерства оборони РФ до уряду України з обов’язку ЄЕСУ, зобов’язавши Кабінет міністрів виплатити російській стороні 3 млрд 113 млн 53 тис. 506 грн.

Міністерство оборони РФ звернулося до Господарського суду Києва з позовом про виплату урядом України 3 млрд 239, 45 млн грн у справі корпорації ЄЕСУ. Російська сторона вимагала залучити в якості відповідача, крім Кабміну України, Державну казначейську службу України. Корпорація ЄЕСУ в справі фігурувала в якості третьої особи.

Як стверджував позивач, борг нібито виник наприкінці 1990-х років, коли ЄЕСУ на чолі з Юлією Тимошенко не виконала гарантовану урядом України на чолі з Павлом Лазаренком угоду 1997 року про постачання корпорацією ЄЕСУ продукції для потреб російського оборонного відомства.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар