Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна обговорить у Вашингтоні питання інтелектуальної власності

0 11

Сьогодні у Вашингтоні (США) проходить чергове слухання про щорічний звіт Офісу торгівельного представника США щодо «Списку 301», в якому бере участь і Україна.

Нашу країну там представляє Сергій Наливайко – начальник управління контролю за використанням об’єктів інтелектуальної власності Держслужби інтелектуальній власності.

Завдяки цьому Україна має можливість надати коментарі української сторони до звіту Міжнародного альянсу інтелектуальної власності відносно Окремого «Списку 301», представити статистичну, аналітичну інформацію про стан справ у сфері захисту авторського права і суміжних прав, про захист прав правовласників, використання ліцензійного програмного забезпечення, законодавчої роботи тощо, а також захистити національні інтереси з метою збереження статусу нашої держави відносно «Списку 301» і доступу України до системи преференцій Сполучених Штатів.

Крім того, участь в засіданні надасть можливість визначити подальші дії в питаннях співпраці з американською стороною з метою вдосконалення системи захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

Теги:

інтелектуальна власність

Джерело:

Репортер

Залиште коментар