Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна не виконує рішення Європейського суду

0 14

Європейський суд з прав людини щороку приймає в середньому близько 60 рішень за зверненнями українців, повідомив голова Європейського суду Жан-Поль Коста. Проте, ці рішення Україна не виконує в повному обсязі. Проблема в тому, що Європейський суд не має важелів впливу, аби змусити Україну виконувати ці рішення. Суд лише вказує на недоліки української правової системи. Найбільше, що може загрожувати державі, – це призупинення членства у Раді Європи за системні порушення.

Занепокоєння викликає не лише невиконання рішень, але й чимала кількість звернень українців. Зі ста відсотків звернень українців до Європейського суду лише 15 судді приймають до розгляду. А пояснюється це тим, що українцям бракує правової обізнаності і вони не знають, як саме має виглядати порядок звернення.

Теги:

Європейський суд з прав людини, голова Європейського суду Жан-Поль Коста, Європейський суд не має важелів впливу, призупинення членства у Раді Європи за системні порушення, звернення українців до Європейського суду

Залиште коментар