Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна наркотична: кожен шостий засуджений отримав вирок за наркотики

0 12

Серед засуджених за всі види злочинів майже понад 16% займають злочини, пов’язані з наркотиками. По це під час прес-конференції повідомив представник Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні Павло Скала.

За його словами, статистика говорить про те, що у 2011 році в Україні було засуджено за всі види злочинів 154 356 осіб, із них 25 457 осіб засудженні за злочини у сфері незаконного обігу наркотиків. ” Тобто, кожна шоста людина, яка засуджена в Україні, засуджується за наркотики”, – сказав П.Скала.

Крім того, він повідомив, що 55% від усіх злочинів, пов’язаних із наркотиками, стосуються саме зберігання наркотичних речовин.

Він також навів дані щодо зменшення динаміки злочинів, скоєних особами у стані наркотичного сп’яніння. За його словами, у 2004 році кількість злочинів, скоєних у стані наркотичного сп’яніння, становила 19 932 злочини, а у 2011 році – 10 000 злочинів.

“Це говорить про те, що кількість злочинів, які скоюються у стані наркотичного сп’яніння, за останні 8 років зменшилась фактично на 50%”, – зауважив П.Скала.

“Згідно з офіційною статистикою ДПтСУ, у містах ув’язнення на сьогодні 5% усіх засуджених є ВІЛ-інфікованими, тобто кожний 20-й засуджений є ВІЛ-інфікованим”, – зазначив він.

Теги:

ДПтСУ, незаконний обіг наркотиків

Джерело:

УНН

Залиште коментар