Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна на 11 місці по протестним настроям

0 17

Про це свідчать результати дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Дослідження проводилося в рамках проекту незалежної мережі дослідників громадської думки Геллап Інтернешнл (WIN-Gallup International) в 57 країнах світу.

Всього 6% опитаних прогнозують їх зниження, 20% декларують незмінну протестну ситуацію порівняно з минулим роком, а 19% – важко з відповіддю.

Станом на кінець 2011 року для України баланс протестних прогнозів складає +49% і вона займає 11-е місце серед економічно тривожних країн.

Україна почала брати участь в міжнародному дослідженні Геллап Інтернешнл в 1993 році. За цей час показник балансу протестних прогнозів був нестабільним і коливався в дуже широких межах. У 2011 році Україна досягла піку в балансі протестних прогнозів своїх жителів – +49%.

Глобальне опитування було проведено найбільшою світовою незалежною мережею дослідників громадської думки Геллап Інтернешнл у понад 57 країнах (було проведено 51 тис. інтерв’ю), які представляють переважну більшість населення миру.

В рамках проекту КМІС провів дослідження в Україні 22 листопада — 4 грудня 2011 року. Методом інтерв’ю опитані 1013 респондентів, що проживають у всіх областях України, в АР Крим і м. Києві, по стохастичній вибірці, репрезентативній для населення України старше 18 років. Статистична похибка вибірки (з вірогідністю 0,95 і без урахування ефекту дизайну) не перевищує 3,1%.

Теги:

протести

Джерело:

Фокус

Залиште коментар