Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна має законодавчу базу для захисту дітей від насильства, але існуючий механізм є неефективним

0 21

В Україні існує законодавча база для захисту дітей від насильства, проте існуючий механізм часто демонструє свою неефективність. Про це на сьогоднішній міжнародній конференції “Протидія насильству відносно дітей: від окремих дій до комплексних стратегій” заявив перший віце-прем’єр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

“Україна має напрацьовану законодавчу базу для захисту дітей від насильства, яка в цілому відповідає міжнародним стнадартам в цій сфері, проте практичний механізм протидії різним формам насильства відносно дітей нерідко демонструє свою неефективність, оскільки він не забезпечує достатнє партнерство всіх, хто несе відповідальність за попередження насильства – уряду і його структур, місцевих органів влади, громадських організацій, окремих громадян і ЗМІ”, – підкреслив А.Клюєв.

За його словами, Україні ще є над чим працювати в даній сфері, проте ця проблема існує і в інших європейських країнах. “Цю проблему можна подолати тільки загальними зусиллями”, – сказав перший віце-прем’єр. Також він підкреслив, що на сьогоднішній день в Україні прийнята і вже функціонує загальнодержавна програма з виконання Україною Конвенції ООН про права дитини, яка розрахована до 2016 р.

Теги:

насильство щодо дітей

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар