Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна і РФ підписали протокол про обмін попередньою митною інформацією.

0 21

У Москві відбулось підписання протоколу між Державною митною службою України і Федеральною митною службою Росії щодо організації обміну попередньою інформацією про товари та транспортні засоби, які переміщуються через митний кордон України і Російської Федерації. Підписи на документі поставили голови служб – Валерій Хорошковський та Андрій Бельянінов, повідомляє прес-служба Державної митної служби України.

Документ передбачає обмін інформацією у режимі реального часу, що дозволить митникам обох країн співставляти дані про товарні партії, що переміщуються через україно-російський кордон. Зокрема, передбачається, що сторони надаватимуть одне одному інформацію не лише про кількість товару, його класифікаційний код, але й про оформлення фактичного вивезення товарів і транспортних засобів за межі митної території двох країн. Крім того, сторони інформуватимуть одна одну про факти надходження та початок здійснення процедури доставки товарів і транспортних засобів.

Основною метою цього протоколу є практична реалізація положень протоколу між Державною митною службою України та Державним митним комітетом РФ про організацію обміну інформацією щодо товарів та транспортних засобів, переміщуваних через митний кордон України і Російської Федерації (підписаний 5 червня 2002 р.), а також усунення перешкод у взаємній торгівлі між Україною та Росією, пов”язаних з обміном та передачею достовірної інформації про товари та транспортні засоби, що переміщуються через українсько-російський кордон.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар