Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна і Іспанія домовилися про взаємне визнання водійських посвідчень

0 27

Україна і Іспанія домовилися про взаємне визнання і обмін водійськими посвідченнями. Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.

Відповідна угода була підписана 11 січня в ході візиту до Іспанії міністра закордонних справ Петра Порошенка.

Імплементація цієї угоди дозволить громадянам України, що легально проживають в Іспанії, одержати іспанське посвідчення водія за спрощеною процедурою і без додаткових фінансових витрат.

Зокрема, отримати права на керування легковим автомобілем можна буде без теоретичних і практичних іспитів, а охочі підтвердити свої права на керування вантажівками і автобусами повинні будуть скласти лише практичний іспит.

Звернутися з проханням про обмін українських посвідчень на іспанські українці зможуть за телефоном або по Інтернету, а потім подати номер ідентифікаційного посвідчення, виданого іспанськими органами, назву провінції Іспанії, де вони проживають, номер національного документа, що засвідчує особу, номер українського водійського посвідчення, а також місце і дату видачі цього документу.

Угода вступить в силу через 60 днів з дати отримання дипломатичними каналами останнього повідомлення про виконання відповідних внутрідержавних процедур.

Джерело:

proUA

Залиште коментар