Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна депортувала російського кримінального авторитета

13

Українська міліція затримала російського кримінального авторитета Василя Христофорова, відомого також як Вася Воскрес. Відомо, що він вже був депортований до Росії.

Як повідомило джерело в правоохоронних органах, затримання відбулося 12 травня в київському аеропорту “Бориспіль”. Росіянина затримали відразу після виходу з літака, а наступного дня повернули до Росії.

Російські правоохоронні органи повідомили, що Христофоров з початку року прилітав в Україну щонайменше тричі. Відомо, що він відвідував в місцях позбавлення волі відомого кримінального авторитета.>

Нагадаємо, Василь Христофоров вважається одним з наближених відомого діяча кримінального світу Аслана Усояна, більш відомого як Дід Хасан. У 2010 році сам Дід Хасан був затриманий в Україні і депортований до РФ.

Теги:

МВС, депортація, кримінальний авторитет
Комментарии