Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна депортувала російського кримінального авторитета

0 21

Українська міліція затримала російського кримінального авторитета Василя Христофорова, відомого також як Вася Воскрес. Відомо, що він вже був депортований до Росії.

Як повідомило джерело в правоохоронних органах, затримання відбулося 12 травня в київському аеропорту “Бориспіль”. Росіянина затримали відразу після виходу з літака, а наступного дня повернули до Росії.

Російські правоохоронні органи повідомили, що Христофоров з початку року прилітав в Україну щонайменше тричі. Відомо, що він відвідував в місцях позбавлення волі відомого кримінального авторитета.>

Нагадаємо, Василь Христофоров вважається одним з наближених відомого діяча кримінального світу Аслана Усояна, більш відомого як Дід Хасан. У 2010 році сам Дід Хасан був затриманий в Україні і депортований до РФ.

Теги:

МВС, депортація, кримінальний авторитет

Залиште коментар