Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна депонувала грамоту про ратифікацію Європейської конвенції про усиновлення дітей

0 16

Постійний представник України при Раді Європи Микола Точицький у присутності заступника Генерального секретаря Ради Європи Мод де Бур-Букіккіо 4 травня депонував грамоту про ратифікацію Україною Європейської конвенції про усиновлення дітей (переглянутої). Як повідомили у Департаменті інформаційної політики МЗС, після Іспанії та Норвегії Україна стала третьою державою, що ратифікувала цю конвенцію, і таким чином було виконано положення конвенції про необхідність її ратифікації щонайменше трьома державами для набуття нею чинності.

Цей крок відповідає пріоритету майбутнього українського головування у Комітеті Міністрів Ради Європи (розпочинається 11 травня 2011 року) – захист прав дітей, та дозволяє конвенції набути чинності 1 вересня 2011 року, йдеться у повідомленні.

Офіційна церемонія передачі головування Туреччини у Комітеті Міністрів Ради Європи Україні відбудеться наступної середи у Стамбулі за участю міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка та його турецького колеги Ахмета Давутогли.

Теги:

Європейська конвенція про усиновлення дітей

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар