Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна буде співпрацювати з СНД у боротьбі з торгівлею людьми

0 23

Верховна Рада ратифікувала угоду про співробітництво держав-учасниць СНД у боротьбі з торгівлею людьми, органами й тканинами людини. За відповідний законопроект проголосували 259 народних депутатів.

Як зазначається у пояснювальній записці до документу, набрання чинності угоди про співробітництво держав-учасниць СНД у боротьбі з торгівлею людьми, органами та тканинами людини сприятиме надійному захисту від посягань на життя й здоров’я громадян СНД.

Передбачається, що в рамках реалізації даної угоди сторони здійснюватимуть обмін оперативною, криміналістичною та іншою інформацією, зокрема відомостями про підготовлені і скоєні злочини, легалізацію доходів та причетних до них осіб, виконання запитів про проведення оперативно-розшукової діяльності, розробка та впровадження методів реабілітації жертв торгівлі людьми, особливо жінок та дітей.

При цьому, документ передбачає, що інформація щодо підозрюваного у торгівлі людьми, органами і тканинами людини може бути надана державами сторонами угоди без надіслання запиту за умови, якщо є підстави вважати, що вона представляє інтерес для запитувача.

 

Теги:

торгівля людьми

Джерело:

УНН

Залиште коментар