Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна братиме участь у створенні міжнародної бази податкових злочинів

0 13

Наприкінці вересня в Одесі відбудеться засідання Координаційної ради керівників органів податкових (фінансових) розслідувань держав – учасниць СНД (КРОПР), на якому головною темою буде створення міжнародної системи обміну інформацією про податкові злочини.

Про це повідомив перший заступник голови ДПС України – начальник податкової міліції Андрій Головач. “Нинішнє засідання КРОПР, яке відбудеться в Україні, ми вперше проводимо у новому форматі. Для участі ми запрошуємо не лише постійних учасників ради, а й представників відповідних органів країн ЄС, інших європейських держав, Азії, Європолу та ОЕСР. Адже перед усіма нами стоїть просте завдання: напрацювати систему, яка б гарантувала спільну економічну безпеку”, – сказав податківець. За його словами, питання спільної системи безпеки сьогодні, з огляду на світову економічну ситуацію, є вкрай актуальним, оскільки світова економічна криза наочно продемонструвала, що економіки різних країн є взаємозалежними. “Тому відсидітися у стороні нікому не вийде – з організованою міжнародною економічною злочинністю потрібно боротися разом”, – підсумував Головач.

КРОПР є органом галузевого співробітництва, що здійснює координацію діяльності компетентних відомств держав Співдружності. КРОПР виступає організаційною формою, яка забезпечує взаємодію у сфері виявлення, попередження та припинення економічних і податкових злочинів, реалізації політики забезпечення економічної безпеки. Цей орган було створено у жовтні 1999 року.

Теги:

податкова система, економічні сзлочини, Державна податкова служба

Джерело:

ТСН

Залиште коментар