Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна в лідерах по зайнятості населення

0 18

Україна увійшла в дев’ятку країн, в яких зайнятість населення становить не менше 95%. Про це сказано в опублікованому звіті Міжнародного агентства Gallup про рівень безробіття в 148-ми країнах за підсумками 2011 року, повідомляють УНН.

В результаті дослідження були виявлені дев’ять країн, в яких зайнятість населення становить не менше 95%. Серед них: Австрія, Білорусь, Китай, Японія, Чорногорія, Тайвань, Таїланд, Україна, В’єтнам.

Як відомо, при безробітті нижче 5% зайнятість у країні вважається повною.

Рейтинг цих дев’яти країн складали з урахуванням розміру їх ВВП, доходу на душу населення і відсотка працюючих повний робочий день. Як виявилося, всього в декількох країнах з цієї дев’ятки справді здорова економічна ситуація. Решта ж або підвищують рівень зайнятості за рахунок тимчасових громадських робіт, або ж мають велике число малоприбуткових господарств. Таким чином, низький рівень безробіття не обов’язково супроводжує сильній економіці. Так, в Україні не високий показник ВВП і незначні доходи на душу населення.

В Україні також виявлено велику кількість незареєстрованих працівників і таких, які трудяться неповний робочий день. Тим не менше, більше 50% українців працюють повний день.

Теги:

ВВП, зайнятість населення, безробіття

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар