Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна “сповзає до авторитаризму”

0 15

Нову доповідь “Оцінка загроз по всьому світу” представив директор Національної розвідки США Джеймз Клаппер членам спеціального комітету Сенату США з розвідки, передає Радіо Свобода.

Згідно з доповіддю, Україна при президенті Вікторі Януковичу “сповзає до авторитаризму”, а відсутність в країні структурних економічних реформ “збільшує загрозу економічної кризи в 2013 році”. Автори доповіді відзначають, що аналогічна криза може загрожувати в поточному році і Білорусі.

У доповіді також зазначається, що Грузія, де був обраний новий прем’єр-міністр, “опинилася перед обличчям важкого перехідного періоду, який загрожує небезпекою внутрішньої політичної нестабільності”. А в Росії в осяжній перспективі президент Володимир Путін зіштовхнеться з політичною напруженістю, якої раніше не було.

Високопоставлений чиновник в американській розвідці заявив, виступаючи перед американськими законодавцями, що очікує в наступному році зростання соціального невдоволення в Росії. У зв’язку з цим, на його думку, російська політична система зазнає більшого, ніж раніше, тиску.

Теги:

політичний устрій, авторитаризм

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар