Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна “очолила” ОБСЄ

0 21

6-7 грудня в Дубліні під час 19-го засідання Ради міністрів ОБСЄ Ірландія передасть головування в цій організації Україні.

Україна вперше офіційно заявила про намір головування в ОБСЄ в 2013 році на засіданні Ради міністрів ОБСЄ в Любляні у грудні 2005 року, нагадує “Дзеркало тижня”.

Тоді такий крок здавався логічним – після помаранчевої революції країну поважали на міжнародному рівні, на неї покладалися надії як на зразок демократичних перетворень на пострадянських територіях.

Влітку 2010 року офіційний Київ перепідтвердив свою готовність головувати в ОБСЄ. У листопаді 2010 року відповідне рішення було прийняте “за мовчазної згоди” міністрів закордонних справ держав-учасниць ОБСЄ.

ОБСЄ – організація насамперед політична, в той час як Україна допустила великий відкат саме в плані політичному. З початку нинішнього року країни ЄС і США майже щомісяця піднімали питання, пов’язані з політичними свободами в Україні, на засіданнях Постійної ради ОБСЄ, які відбуваються кожного четверга.

“Тепер же головування в ОБСЄ ризикує перетворитися в буденний дипломатично-бюрократичний захід без широкої перспективи, націлений, швидше, на внутрішньополітичні дивіденди, ніж на стратегічні зовнішньополітичні досягнення”, – відзначає видання.

Джерело:

Дзеркало тижня

Залиште коментар