Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна заблокувала $1,34 млрд коштів, які пов’язані з екс-президентом Януковичем

0 11

“Служба фінмоніторингу виявила 42 компанії-нерезидента, зареєстрованих на Кіпрі, у Панамі, Белізі, Сейшелах, Великій Британії, які безпосередньо пов’язані з Віктором Януковичем і його найближчим оточенням”, – сказав прем’єр.

“Ці компанії з 2010-го по 2013 рік по рахунках, відкритих у банках однієї з сусідніх країн, у цілому перерахували суму у розмірі 16 млрд грн. Разом з фінансовими розвідками США, Великої Британії, Латвії, Кіпру та Панами нами виявлені всі офшорні компанії і знайдені всі прізвища чиновників і уповноважених ними осіб на управління компаніями і цими коштами. Крім того, Державна служба фінмоніторингу заблокувала кошти на рахунках 19 компаній-нерезидентів. Загальна сума заблокованих коштів – $1,34 млрд. Матеріали передані до Генеральної прокуратури. Рішенням суду підтверджено арешт коштів”, – додав Яценюк.

Як повідомлялося, рахунки Януковича заблокували швейцарські банки.

Нагадаємо, що СБУ заблокувала 11 рахунків Януковича

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар