Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна, Велика Британія та Польща офіційно оголосили про створення нового тристороннього альянсу

0 10

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів переговори із державним секретарем у закордонних справах Великої Британії Ліз Трасс, яка вперше відвідує Україну з візитом.

Під час візиту глави британської дипломатії до України, Київ, Лондон і Варшава офіційно оголосили про започаткування нового тристороннього формату українсько-британсько-польської співпраці. Глави дипломатій узгодили параметри нового альянсу, пріоритетні сфери взаємодії та опублікували відповідну спільну заяву  Дмитро Кулеба підкреслив, що Україна вдячна Великій Британії та Польщі, які стоять пліч-о-пліч з українським народом у зусиллях із захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави в межах її міжнародно визнаних кордонів.

“Тристоронній альянс буде посилювати економічну, торговельну та енергетичну співпрацю України, Польщі та Великої Британії. Він також сприятиме захисту України від російської агресії. Такий формат стане дієвою запорукою миру, безпеки і розвитку в Європі”, – підкреслив Міністр.

Візит глави британської дипломатії засвідчив солідарність Великої Британії з Україною на тлі агресивних дій Російської Федерації та став продовженням стратегічного діалогу двох країн в сфері політичних відносин, безпеки, торгівлі та контактів між людьми.

“Завдяки активному діалогу та домовленостям Президента Зеленського і Прем’єр-міністра Джонсона, українсько-британське стратегічне партнерство вийшло на безпрецедентно високий рівень”, – зазначив Дмитро Кулеба.

Міністри скоординували позиції в контексті втілення комплексного пакету стримування РФ від подальшої агресії, обговорили кроки задля деескалації ситуації та активізації політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту.

Міністр висловив вдячність за лідерську роль Великої Британії в консолідації міжнародної підтримки України та посиленні її обороноздатності: “Сьогодні Україна має надійного союзника, дії якого говорять за себе. Лондон передав Україні сучасну оборонну зброю та продемонстрував готовність блискавично застосувати жорсткі санкції проти Росії”.

Глава МЗС України окремо відзначив підтримку Великої Британії в зміцненні економічної та фінансової стабільності України.

Міністерство закордонних справ України

Залиште коментар