Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна веде переговори з країнами G7 та ЄС щодо створення механізму для надання Україні спеціальних прав запозичень, випущених МВФ

0 4

Міністр фінансів України Сергій Марченко в інтерв’ю британському Reuters розповів про перспективи отримання спеціальних прав запозичень (СПЗ) від іноземних партнерів, випущених Міжнародним Валютним Фондом.

“Ми обговорюємо з країнами G7 та ЄС потенційне створення складного інструменту з перерозподілу СПЗ, раніше отриманих цими країнами, для підтримки фінансової стабільності України”, – прокоментував Міністр фінансів.

Сергій Марченко зауважив, що це лише одна з низки ініціатив, спрямованих на стабілізацію економіки України в умовах загострення конфлікту з Російською Федерацією.

Міністр додав, що Уряд України очікує, що Конгрес США незабаром має схвалити рішення про надання Україні суверенної кредитної гарантії на суму до 1 млрд доларів США.

Окрім того, Міністр фінансів зазначив, що Уряд сподівається отримати перший транш макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 600 млн євро після схвалення цього рішення Радою ЄС (загалом обсяг програми становить 1,2 млрд. євро) та кредит від Канади у розмірі 500 млн канадських доларів у березні цього року. Україна також веде переговори з Японією щодо фінансової підтримки.

“Ми зможемо отримати необхідний обсяг запозичень для фінансування нашого дефіциту та збереження макрофінансової стабільності”, – сказав Міністр фінансів.

Міністерство фінансів України

Залиште коментар