Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна в середині рейтингу соціального розвитку

0 13

Україна посіла 62 місце серед 132 країн, що увійшли до рейтингу соціального розвитку, підготовленого американською Social Progress Imperative та аудиторською фірмою Deloitte. Україна випередила такі країни регіону, як Росія, Грузія, Молдова та Туреччина.

Рейтинг враховує не тільки економічний розвиток країн, але й можливості для задоволення соціальних та екологічних потреб населення.

Він враховує такі фактори: базові людські потреби — доступність їжі, води, базової медицини, житла та особиста безпека;  фактори, що формують добробут — доступність базової освіти, інформації та зв’язку, охорона здоров’я та довкілля;  можливості — особисті права, свобода та вибір, толерантність, інтеграція, доступність вищої освіти.

Україна отримала загальний рейтинг у 64,9 бали. Високі показники країна демонструє у задоволенні базових людських потреб  — 77,98 бали, доступності харчів та базової медичної допомоги — 95,11 бали, але на низькому рівні — особиста безпека українців —57,48 бали.

Із факторів, що формують добробут, на високому рівні базова освіта — 97,64, проте справи із системою охорони здоров’я та рівнем смертності є набагато гіршими — 51,82, а стан екології взагалі на дуже низькому рівні — лише 39,13 бали.

У категорії, що визначають можливості, українці набрали лише 55,33 бали, що пояснюється низьким рівнем захисту прав власності, ставленням до жінок та мігрантів.

“Дані Індексу соціального прогресу не лише дозволяють діагностувати найбільш слабкі місця у нашому суспільстві, а й об’єднати бізнес та громадян задля того, щоб змінити ситуацію на краще. В Україні особливо насторожує ситуація із захистом приватної власності, безпекою громадян, екологією”, – прокоментував Бі-Бі-Сі результати дослідження партнер компанії Deloitte Андрій Булах.

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар