Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна відклала підписання антикорупційного угоди з ЄБРР

0 60

Україна заявила про бажання відкласти підписання угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку, спрямованого на активізацію боротьби з корупцією і поліпшення ділового клімату. Про це агентству Reuters повідомило джерело в ЄБРР.

Згідно з повідомленням, президент ЄБРР Сума Чакрабарті відмовився від намірів відвідати Київ, дізнавшись , що українська сторона ще не готова підписати угоду “з технічних причин”. “Рішення президента … пов’язано з невиконанням, до теперішнього часу, умов укладання антикорупційного угоди”, – повідомляє офіційне джерело ЄБРР, додаючи , що затримка може коштувати Україні сотні мільйонів євро.

У ЄБРР вважають, що якнайшвидше підписання антикорупційного угоди стане хоч і не панацеєю, але значним кроком до усунення чинників, стримуючих країну від входу в ЄС.

Нагадаємо, вищезгадана угода передбачає створення незалежного органу для розгляду скарг працюючих в Україні компаній на дії податкових та митних органів, а також судів.

Джерело:

e-finance

Залиште коментар