Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна стала світовим лідером за кількістю податків

0 16

За даними Світового Банку, середнє українське підприємство в рік платить 28 видів податків. На заповнення документів та здійснення платежів на рік в середньому витрачається понад 490 годин.

У 2012 році вітчизняні підприємці віддавали в скарбницю 55,5% доходів, з яких 43,3% становили податки на працю.

У Світовому банку зазначають, що в 2013 році Україна скоротила число податків і навіть піднялася з 185 місця в рейтингу Doing Business – у 2012 на 165. Це відбулося за рахунок електронного надання даних і оплати для середніх і великих підприємств, вказують експерти.

Нагадаємо, раніше в Україні налічувалося 135 податкових платежів і зборів для середнього підприємства, на обслуговування яких витрачалося 657 годин на рік.

Тим часом, міністерство доходів і зборів інформує, що Світовий банк вніс Україну до переліку трьох країн регіону, які за останні 8 років найбільш істотно скоротили кількість часу, необхідного для виконання податкових зобов’язань. Так, за показником  «витрати часу на податкову звітність» експерти Світового банку констатували скорочення з  657 годин у минулому році до 491 годин у рейтингу-2012. За показником «загальна податкова ставка» у порівнянні з 57,1% у 2011 році експерти Світового банку зафіксували  зниження до 55,4% у 2012 році.

Теги:

податки

Залиште коментар