Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна приєднається до програми Євратом – ратифіковано угоду

0 21

Верховною Радою прийнятий Закон «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Європейським співтовариством з атомної енергії про наукове і технологічне співробітництво і асоційовану участь України в Програмі наукових досліджень і навчання Євратом (2014-2018)» (законопроект № 0109).

Вступ в силу Угоди забезпечить інтеграцію України в європейське наукове співтовариство, посилить міжнародну науково-технічне співробітництво в галузі ядерної енергетики, посприяє всебічному розвитку партнерських взаємовідносин між Україною та Європейським співтовариством з атомної енергії.

Участь України в Програмі Євратом дозволить українським науково-дослідним установам і організаціям, університетам, вітчизняним ученим брати участь в провідних європейських дослідницьких і тренувальних програмах.

Відповідно до Угоди європейська сторона надає знижку на внесок України в розмірі 95% на весь період дії програми з перенесенням сплати України внеску за 2016 на наступні періоди.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар