Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна приєднається до Міжнародної хартії відкритих даних

0 29

Уряд 22 вересня прийняв розпорядження № 686-р про приєднання до Міжнародної хартії відкритих даних.

Цілями Хартії є поширення демократії, боротьба з корупцією та сприяння економічному зростанню; поліпшення і сприяння співробітництву при прийнятті та реалізації спільних принципів, стандартів і кращих практик відкритих даних.

Приєднання до Хартії не тільки забезпечує ефективну роботу органів влади, а й розвиває інновації малого і середнього бізнесу за рахунок створення нових проектів і сервісів на базі відкритих даних. Також приєднання до Хартії підвищить позиції України в світових рейтингах Global Open Data Index і Open Data Barometer.

Держагентству з питань електронного уряду доручено забезпечити подання заяви про приєднання України до Хартії, координацію реалізації принципів Хартії, розробку проекту плану дій щодо реалізації принципів Хартії.

На сьогодні понад 17 урядів приєдналися до Міжнародної хартії відкритих даних, серед яких уряду Канади, Великобританії, Франції, Італії, Південної Кореї.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар