Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна піднялася на третє місце у медальному заліку Всесвітніх ігор-2022

0 2

16 липня у Бірмінгемі наші спортсмени здобули 5 медалей — 3 «золота», 1 «срібло» та 1 «бронзу».

Володарями золотих нагород стали Богдан Мочульський (джиу-джитсу, «файтинг»), Данило Фільченко (воднолижний спорт, стрибки), та чоловіча пара Богдана Пограничного і Данила Стецюка – у спортивній акробатиці.

Срібну медаль у джиу-джитсу («не-ваза») здобула Богдана Голуб, а жіноча команда зі спортивної акробатики у складі Вікторії Куницької, Олександри Мальчук та Дарини Пом’яновської виборола «бронзу».

Збірна України піднялась на третє місце у медальному заліку Всесвітніх ігор-2022 у передостанній день змагань. У скарбничці нашої команди 39 медалей (13 золотих, 11 срібних, 15 бронзових).

17 липня у заключний день Всесвітніх ігор-2022, вболіватимемо за українців у спортивному орієнтуванні, тайландському боксі Муей Тай, спортивній акробатиці, стрибках на батуті та акробатичній доріжці.

Вітаємо з нагородами! Дякуємо за блискучі перемоги!

 

Міністерство молоді та спорту України

Залиште коментар