Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна переходить до другого етапу спрощення візового режиму

0 20

Прес-служба представництва ЄС в Україні повідомляє, що у вівторок Єврокомісія дійшла висновку, що Україна створила всі необхідні законодавчі, політикові та інституційні рамки та досягла відповідності вимогам першої фази візового діалогу. Відтак, зазначається у повідомленні представництва ЄС, можна розпочинати другу фазу, в рамках якої Європейська комісія перевірятиме виконання всіх цих правил.

Коментуючи цю подію, президент Єврокомісії Жозе-Мануел Баррозу зазначив, що пропозиція перейти до другої фази є передусім “визнанням важливих законодавчих реформ, що були ухвалені протягом останніх місяців”.

“Хоча попереду все ще залишається важлива робота, це дуже конкретний сигнал владі та громадянам України, що за умов наполегливої роботи переваги ближчої асоціації з ЄС є реальними та відчутними для всіх”, – зазначив голова Єврокомісії.

Європейський комісар з внутрішніх справ Сесилія Мальмстрьом наголосила, що після цієї доповіді “ми можемо перейти до другої фази” виконання Плану дій з візової лібералізації.

Як відомо, український парламент вже прийняв всі необхідні закони для переходу до другої фази Плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

Нагадаємо, раніше в. о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця заявляв, що Україна може отримати безвізовий режим із ЄС до кінця цього року.

Залиште коментар