Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна отримала від Канади 450 млн канадських доларів

0 1

До державного бюджету України надійшло 450 млн канадських доларів (екв. 350 млн доларів США) кредиту на пільгових умовах від Канади.

Кошти надані через механізм адміністративного рахунку МВФ.

«Вдячний Уряду Канади та особисто Заступниці Прем’єр-міністра та Міністру фінансів Канади Христі Фріланд за безкомпромісну підтримку України у цей надзвичайно складний для нас історичний період. Отримані кошти дозволять підтримати населення України та наблизити перемогу над агресором», – прокоментував Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Загальна сума кредиту від Канади становить 1,45 млрд канадських доларів (екв. 1,2 млрд доларів США). Строк погашення – 10 років, процентна ставка – 1,69% річних.

Нагадаємо, що 17 червня Україна отримала 1 млрд канадських доларів кредиту на пільгових умовах. Це перші кошти, які Україна отримала через механізм адміністративного рахунку Міжнародного Валютного Фонду.

Міністерство фінансів України

Залиште коментар