Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна отримала 12 трансформаторів, закуплених за кошти Фонду енергетичної підтримки

0 1

В Україну надійшло 12 трансформаторів, які придбані за кошти Фонду енергетичної підтримки України, створеного при Секретаріаті Енергетичного Співтовариства.

Необхідне обладнання на суму понад 2 мільйона гривень вже отримав оператор системи розподілу електроенергії однієї з прикордонних з росією областей.
Донором, за кошти якого була здійснена закупівля, є Данське енергетичне товариство.

Загалом у переліку компаній, які обрані для закупівлі обладнання, палива та послуг за кошти Фонду енергетичної підтримки, – 41 компанія (при надходженні коштів до Фонду цей перелік буде розширюватися).

Вони забезпечують генерацію, передачу, розподіл електричної енергії, зберігання, розподіл і транспортування природного газу, також у переліку – компанії видобувної галузі.

“Ми дякуємо всім донорам Фонду енергетичної підтримки України, які своїми внесками допомагають нам відновлювати і зміцнювати українську енергосистему. Це внесок не тільки в українську енергетичну безпеку, але і безпеку всього європейського континенту”, – наголосив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

Загалом до Фонду енергетичної підтримки України вже надійшло понад 154 млн євро від 12 держав, організацій і компаній. Активна робота для залучення коштів до Фонду триває.

 

 

 

Міністерство енергетики України

Залиште коментар