Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна не виконує рішень ЄСПЛ

0 15

За словами Джакомопулоса, Україна наразі опрацьовує питання, як використати наявні внутрішні процедури і механізми для виконання рішень міжнародних судів.

Водночас Джакомопулос зазначив, що Рада Європи не збирається втручатись у процес виконання Україною рішень суду, як і в реформування судової та правоохоронної систем країни.

“У нас немає ані можливостей, ані бажання втручатись у внутрішні українські процедури. Це не моя справа – роз’яснювати українцям, як вони мають провадити реформи і як повинні працювати українські суди. Це справа українських урядовців”, – наголосив представник Ради Європи.

Джакомопулос відзначив, що для Ради Європи недостатньо проголосити реформи або ухвалити закон – відповідні державні інституції повинні працювати над їхнім впровадженням, над тим, щоб реформи і закони працювали.

“Ухвалити закон або проголосити реформи – цього замало, нам відомі випадки, коли хороші закони не виконувались, натомість виконувались погані законодавчі акти. Це не покращує судочинство”, – наголосив Джакомопулос.

Директор генерального департаменту прав людини і верховенства права Ради Європи взяв участь у роботі науково-практичної конференції “КПК України: практика застосування та перспективи розвитку” у Києві.

Залиште коментар