Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна наполягає, що настав час для введення жорстких санкцій проти РФ

0 67

Українська дипломатія інтенсивно працює в світових столицях над введенням жорстких санкцій проти Російської Федерації за її протиправне рішення про так зване «визнання» так званих «ЛДНР». Про це Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив у відеозверненні з Вашингтона, США.

Дмитро Кулеба розповів, що нині йде активна робота в Державному департаменті та Раді національної безпеки США над безпековим питанням України.

Міністр розповів, що паралельно в Нью-Йорку відбулося засідання Ради Безпеки ООН, скликане на вимогу України. Тема дня, безумовно, так зване визнання так званих «ДНР» і «ЛНР»

«Ми зараз зосереджені на ключовому. Ми працюємо над ухваленням рішень задля стримування Росії. Я сьогодні вночі провів кілька телефонних розмов. Із держсекретарем США, міністрами закордонних справ Канади, Великої Британії, главою дипломатії ЄС. Ключова тема: санкції. Зараз головне питання — коли та які санкції проти РФ будуть застосовані. Наша позиція чітка: настав час застосовувати санкції проти Росії», — наголосив Міністр.

Дмитро Кулеба додав, що Україна нині веде інтенсивну дипломатичну роботу над скликанням міжнародних переговорних форматів, засідань та самітів, а також використання усіх міжнародних механізмів для стримування Росії.

За його словами, в української сторони є розуміння, що Росії намагається провокувати Україну. Натомість Україна проявляє мудрість та витримку, щоб запобігти розгортанню збройного протистояння.

Міністр зауважив, що Президент України провів низку телефонних розмов зі світовими лідерами та засідання РНБО.

«У вівторок ця робота продовжиться і всі ми будемо займатися захистом національних інтересів України. Це завдання номер один. Але також є стратегічне завдання — пошук вигідного для України рішення у ситуації, що склалася», — підкреслив глава МЗС.

Міністерство закордонних справ України

Залиште коментар