Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна може посадити Путіна до в’язниці

0 18

Україні цілком по силам засудити президента РФ Володимира Путіна в міжнародних судах, і притягнути його до кримінальної відповідальності. Про це заявив екс-суддя Міжнародного кримінального трибуналу по колишній Югославії Володимир Василенко, передає “Преса України”.

Він пояснив, що акт агресії може розглядатися як міжнародний злочин і в такому випадку відповідальність йде зовсім на іншому рівні.

“Україна може, у відповідності з Пунктом 3 Статті 12 Римського статуту Міжнародного кримінального суду визнати юрисдикцію цього суду щодо ситуації, яка склалася в результаті збройної агресії Росії в період з 27 лютого по сьогоднішній день”, – заявив він.

Крім того Василенко заявив, що вкрай важливо зараз збирати доказову базу.

“Їх (доказів – ред.) зараз більш ніж достатньо. Важливо задокументувати. Я сподіваюся, що відповідні служби України, зокрема СБУ цим займається”, – пояснив фахівець.

Додамо, МВС України має інформацію про причетність міністра оборони Росії Сергія Шойгу до передачі терористам на сході України озброєння, а також перевіряє інформацію про його участь у передачі бойовикам “ДНР” зенітно-ракетного комплексу “Бук”, яким, за заявами української сторони, був збитий літак малайзійських авіаліній.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар