Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Україна й Польща створюють Координаційну платформу

0 5

На рівні урядів України й Польщі буде створено Координаційну платформу, яка допоможе в онлайн-режимі визначати пріоритетні напрями співпраці та необхідні для цього фінансові інструменти. Зокрема, додаткові фонди. Це допоможе підприємствам, а також міжурядовим організаціям більш ефективно залучати ресурси, в тому числі для відновлення України.

Рішення було ухвалено в межах Восьмого засідання українсько-польської Міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

«Сьогодні ми маємо унікальний шанс збудувати міцний альянс двох великих народів – українського та польського. З перших днів широкомасштабного російського вторгнення ми пліч-о-пліч боремося на всіх фронтах: на мілітарному, економічному, гуманітарному. Ми довели світові, що здатні об’єднуватися», – прокоментувала Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Ірина Верещук додала, що координатори цієї платформи вже визначені й вона буде запущена якнайшвидше.

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар