Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Указ про призначення позачергових виборів ВР втратив чинність, – Ю.Тимошенко.

0 12

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що указ Президента України Віктора Ющенка про призначення позачергових парламентських виборів втратив чинність. Про це вона заявила у Брюсселі під час спільної прес-конференції з Президентом Європейської народної партії Вільфридом Мартенсом, повідомляє прес-служба уряду.

Вона зазначила, що наразі провести дострокові вибори згідно з указом Президента неможливо через те, що, по-перше, не закінчився річний термін, протягом якого, згідно з Конституцією України заборонено оголошувати нові вибори, а також тому, що не передбачено фінансування виборчої кампанії.

Ю.Тимошенко закликала Президента не видавати другого указу і ухвалити політичне рішення про відновлення коаліції. При цьому вона нагадала, що фракція БЮТ одностайно проголосувала за відновлення демократичної коаліції та її посилення фракцією Блоку Литвина. Ю.Тимошенко підкреслила, що сьогодні відновлення демократичної коаліції залежить виключно від рішення Президента.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар