Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Указ Президента про розпуск ВР і нові вибори набрав чинності

0 14

Набрав чинності Указ Президента України Віктора ЮЩЕНКА про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання та призначення позачергових виборів. Указ опубліковано у п`ятницю, 10 жовтня, у газеті Кабінету міністрів “Урядовий кур’єр” та виданні Верховної Ради “Голос України”.

Відповідний указ був підписаний 9 жовтня й опублікований того ж дня на офіційному сайті Президента.

Згідно з указом, Президент, відповідно до Конституції, достроково припинив повноваження Верховної Ради VI скликання і призначив дострокові парламентські вибори на 7 грудня поточного року. Як відомо, указ набуває чинності з дня його опублікування.

Як повідомляв УНІАН, 8 жовтня В.ЮЩЕНКО оголосив про дострокове припинення повноважень Верховної Ради VI скликання і проведення позачергових парламентських виборів у телевізійному зверненні до народу.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар