Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ухвалено закони, необхідні для лібералізації візового режиму з ЄС

0 84

Верховна Рада ухвалила всі закони, необхідні для виконання законодавчої фази плану дій щодо лібералізації візового режиму з ЄС.

Під час пленарного засідання у вівторок депутати посилили захист прав біженців, а також серед іншого ухвалили антикорупційний законопроект, який серед іншого передбачає посилення відповідальності за подання недостовірних відомостей у деклараціях про доходи. Згідно до Закону, штраф становитиме від 150 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Також депутати розширили повноваження Уповноваженого ВР з прав людини щодо захисту персональних даних, а також скандальний антидискримінаційний законопроект.

Як зазначив після ухвалення вказаних законів Голова Верховної Ради Олександр Турчинов, їх ухвалення наблизить запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

“Як тільки буде прийнято рішення щодо другого етапу спрощеної системи, це означає, що фактично до кінця року у нас буде безвізовий режим”, – сказав О.Турчинов.

Джерело:

УНН

Залиште коментар