Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ухвалення змін до бюджету у два читання затягує проведення додаткових платежів, на які очікує суспільство

0 75

 Ухвалення запропонованих Урядом змін до Державного бюджету в два читання, а не одразу за основу та в цілому затягує цілу низку додаткових платежів, передусім соціального спрямування, на які очікує суспільство. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю Ліга.net.

«У перші три місяці року завдяки зростанню та детінізації економіки ми, як і прогнозували, отримали перевиконання бюджету на 25 млрд грн. І вирішили направити додаткові кошти на фінансування ряду статей. В першу чергу, на субсидії для українських громадян, а також на лікування людей за кордоном, на безпеку та оборону, підвищення зарплат в Держслужбі надзвичайних ситуацій, на бойові підрозділи СБУ і Служби зовнішньої розвідки. Окремо заклали кошти на зарплати поліцейських, тому що йде їх постійний набір і є дефіцит кадрів, виділяємо гроші на матеріально-технічні потреби: нові автомобілі, паливо і так далі», – повідомив Глава Уряду.

Він також нагадав про рішення виділити Держагентству з автомобільних доріг «Укравтодору» гроші на дорогу  Львів-Тернопіль-Хмельницький і Вінниця-Одеса-Миколаїв.

«Я вніс пропозицію, щоб ми прийняли це рішення відразу за основу і в цілому – оскільки два наступні тижні в парламенті непленарні за календарним планом. Це дозволило б прискорити виплати. Але український парламент вирішив інакше: 204 голоси за. Від Блоку Петра Порошенка наші пропозиції підтримав 71 народний депутат.  Скажімо так, не вся фракція. І я вдячний кожному народному депутату хто проголосував, розуміючи важливість питання. Але коли почали голосувати за основу, то набрали майже понад 250 голосів», – відкреслив Володимир Гройсман.

Тепер, за його словами, буде проходити підготовка до другого читання. «В принципі, єдине – це затягне час на кілька тижнів. Я вважаю, що це негативно», – зазначив Прем’єр-міністр.

Джерело:

Урядовий портал

Залиште коментар