Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Угоду про співробітництво правоохоронців України та Туреччини буде удосконалено

0 6

На засіданні Кабінету Міністрів України 2 лютого розглянуто питання щодо врегулювання та розширення співробітництва двох країн у правоохоронній сфері.

Співпраця між правоохоронними органами України та Туреччини проводиться у рамках угоди між урядами наших країн, що підписана у 2009 році, і наразі потребує доопрацювання.

З моменту підписання Угоди відбулися чисельні зміни в законодавстві України та реформування українських правоохоронних органів. Зокрема, створено Національну поліцію, Державне бюро розслідувань, Національне антикорупційне бюро. Наразі сфери співробітництва, визначені Угодою, належать до компетенції зазначених органів. Тому є потреба в уточненні переліку компетентних органів, відповідальних за імплементацію Угоди, і конкретизації сфер та форм співробітництва сторін.

Ідеться про розширення співпраці у сферах незаконного обігу наркотиків, боротьби з кримінальними правопорушеннями, пов’язаними з хімічними, біологічними, радіологічними/радіоактивними та ядерними матеріалами, та проведення відповідного навчання персоналу. Крім того, потребують деталізації положення, що стосуються захисту персональних даних.

Такі зміни сприятимуть належному виконанню Україною зобов’язань, взятих у межах Угоди, та розширять сфери взаємодії українських та турецьких правоохоронців.

Міністерство внутрішніх справ України

Залиште коментар