Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Угода про соціальне забезпечення заробітчан

0 16

Верховна Рада ратифікувала угоду між Україною та Республікою Польща про соціальне забезпечення. Відповідне рішення 5 вересня підтримали 357 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Передбачається, що угода дасть можливість громадянам України, які на законних підставах працюють у Польщі, зберегти набуті згідно із польським законодавством права на соціальне забезпечення після завершення трудової діяльності і повернення до України.

На переконання парламентарів, це сприятиме мотивації для законного працевлаштування та повернення українських громадян на Батьківщину.

Предметом правового регулювання угоди є загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що стосується: хвороби (тимчасової непрацездатності); вагітності та пологів (материнства); нещасних випадків на виробництві, професійних захворювань та/або смерті з цих причин; безробіття; пенсії за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника, за вислугу років відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування; допомоги на поховання.

Теги:

трудове право

Залиште коментар