Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

УДЦР відключатиме “сірі мобільні” за графіком.

0 17

Український державний центр радіочастот (УДЦР) відключатиме “сірі мобільні” за графіком, повідомляє прес-служба УДЦР. Таким чином УДЦР спростував інформацію, поширену ЗМІ щодо перенесення термінів відключення операторами мобільних телефонів, коди ІМЕІ яких внесено до так званого “сірого списку”. “Жодних рішень, щодо відміни або перенесення терміну відключення від надання послуг мобільних телефонів, які потрапили до “сірого списку” НКРЗ не приймала”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що до “сірого списку” заносяться коди ІМЕІ мобільних телефонів, що підключилися до мережі оператора, законне походження яких в Україні не підтверджено.
Згідно з чинними ліцензійними умовами оператори мобільного зв’язку повинні направити абонентам мобільних телефонів, коди ІМЕІ яких увійшли до “сірого списку”, відповідне попередження та через 3 місяці з дати першого підключення такого телефону до мережі припинити його обслуговування.
Раніше, деякі ЗМІ повідомляли, що відключення мобільних, коди ІМЕІ яких увійшли до “сірого списку”, відкладається.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар