Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

УДР виступив за відкритість всіх держреєстрів

0 19

Державна реєстраційна служба України (Укрдержреєстр) виступає за відкритість всіх єдиних і державних реєстрів інформаційної мережі Міністерства юстиції України. Про це заявив голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона на брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна. “Укрдержреєстр сьогодні, і я як його голова, виступаємо за відкриття всіх реєстрів нашої держави”, — заявив Ворона.

За його словами, інше питання наскільки суспільство до цього готове. Ворона зазначив, що відкрити деякі реєстри без розкриття персональних даних українців дуже складно. Сьогодні в Укрдержреєстрі вивчають досвід європейських країн для вирішення цього питання. Також Ворона зазначив, що громадське обговорення питання відкриття всіх реєстрів розпочнеться вже у 2013 р. і активно продовжуватиметься у 2014 р.

Зазначимо, що Укрдержреєстр обіцяє усунути технічні проблеми державного реєстру підприємств, організацій, установ протягом трьох днів.

“Вся система працює нормально з точки зору наших авторизованих користувачів…Сьогодні ми вирішуємо технічні проблеми, я думаю, що нам потрібно два-три дні для того, щоб вдосконалити нашу систему пошуку, для того щоб вона не перевантажувала нашу базу даних”, — повідомив Ворона.

За його словами, сьогодні в роботі єдиного державного реєстру підприємств, організацій, установ відбулися деякі технічні проблеми. Зокрема, із-за завантаженості система працює нормально лише з авторизованими користувачами. Ворона зазначив, тільки 21 жовтня 2013 р. до пошукових систем реєстру звернулися понад 500 тис. чоловік.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар