Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

УДР відкрив доступ до держреєстру юросіб та ФОП

0 22

Державна реєстраційна служба Україниз 19 жовтня 2013 р. відкрила безкоштовний доступ майже до всіх відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Про це повідомив голова установи Дмитро Ворона.

“На сайті Укрдержреєстру можна отримати відомості про засновників, відокремлені підрозділи юридичних осіб та багато іншої інформації, що сприятливо вплине на розвиток ділового середовища України на засадах прозорості та відкритості. При цьому, закритими залишаються лише ті відомості, які охороняються законодавством про захист персональних даних”, — підкреслив Дмитро Ворона.

Прес-служба Державної реєстраційної служби нагадує, що УДР вже запровадила ряд сучасних технологій для зручності осіб, які потребують допомоги та консультацій у сфері державної реєстрації: електронна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, консультації за допомогою Skype, тощо.

Залиште коментар