Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Удосконалення функціонування суду

0 19

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Україна: верховенство права” у співпраці з Радою суддів України, Міжнародним консорціумом досконалості суду, програмою USAID “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER) та Посольством Великої Британії в Україні 21-22 червня проводять міжнародну конференцію “Удосконалення функціонування суду”.

Основна мета конференції – сприяти зростанню обізнаності суспільства щодо шляхів підвищення якості роботи суду. Учасникам конференції були представлені досягнення інших країн щодо вдосконалення роботи суду.

Під час проведення міжнародної конференції “Удосконалення функціонування суду” обговорюються і результати внутрішнього оцінювання роботи суду та їх важливість для підвищення якості відправлення правосуддя. Ця програма була ініційована органами суддівського самоврядування та Державною судовою адміністрацією України і підтримана проектом USAID “Україна: верховенство права”. Протягом березня – травня 2011 року, в рамках пілотного проекту в 6 судах за їх бажанням, було проведено перевірку спеціально розробленої методики. Оцінка проводилась комісією у складі одного судді та працівника апарату суду за підтримки експертів проекту за двома напрямами – своєчасність судового провадження та якість судового рішення.

В роботі конференції беруть участь представники судової влади із Сінгапуру, Австралії, Грузії, США, Нідерландів

Теги:

судова влада

Залиште коментар