Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Учасники ринку протестували проти нових правил оцінки

0 12

12 вересня оцінювачі пікетували будівлю уряду. Великою червоною дулею мітингуючі хотіли сказати “Ні!” планам влади встановити нові правила для ринку державної оцінки.

Вперше змінити існуюче становище справ чиновники хотіли ще навесні. Тоді повноваження передали до рук десятка нових приватних фірм, які свою діяльність почали з того, що підняли вартість послуг в рази. Згодом чиновники визнали це рішення помилковим і дали задній хід.

Тепер, за словами старожилів ринку, планується друга спроба захвату цього бізнесу зацікавленими особами. Невідомі досі громадські організації закидали Кабмін проханнями нарешті навести лад на ринку, говорять оцінювачі.

“Оценку хочуть перетворити на звичайний математичний розрахунок. Туди посадять хлопців-студентів і знищать оцінку”, – переконаний голова суспільства оцінювачів Олексій Амфітеатров.

Такій точці зору опонує міністр юстиції Олександр Лавринович. Чиновник очолює робочу групу, яка повинна розробити нові правила на ринку оцінки, і називає тих, хто вважає за краще залишити все без змін, нечистими на руку.

“Те, що сьогодні відбувається на цьому ринку – це кара Божа. Потрібно зробити так, щоб не було ухилення від податків і не було смішних цін, не було подвійних тарифів – одні, які записуються в договір, інші, які реально платяться. Те, що сьогодні відбувається”, – відзначив Лавринович.

Про те, якими будуть нові правила оцінювання, чиновники доки не говорять. Тим часом оцінювачі запевняють, що вже визначено 200 фірм, яким обіцяний цей бізнес.

Джерело:

ubr

Залиште коментар