Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Учасники АТО зобов’язані пройти психологічну реабілітацію

0 14

28 листопада набрав чинності Закон від 03.11.2015 № 742-VIII про внесення змін до ст. 11 Закону про соціальний та правовий захист військовослужбовців
Законом передбачено, що військовослужбовці, учасники бойових дій та прирівняні до них особи, особи, звільнені з військової служби, які брали безпосередню участь у АТО, виконували службово-бойові завдання в екстремальних (бойових) умовах, в обов’язковому порядку повинні пройти безкоштовну психологічну, медико психологічну реабілітацію у відповідних центрах.

Вартість проїзду до центрів реабілітації і назад відшкодовується.

Порядок проведення реабілітації та відшкодування вартості проїзду встановлюються Кабінетом Міністрів.

Кабміну необхідно у місячний строк з дня набрання Законом чинності привести свої нормативно-правові акти у відповідність із Законом, забезпечити приведення у відповідність міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар