Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Житомирській області за хабар затримано голову райдержадміністрації

0 13

Працівники УБОЗ УМВС України в Житомирській області спільно з Антикорупційним бюро ГУБОЗ та обласною прокуратурою в результаті проведення спецоперації затримали під час отримання хабара голову однієї з райдержадміністрацій Житомирської області.

Як повідомили в прес-службі ГУБОЗ МВС України, чиновник підозрюється у вимаганні та отриманні 25 тисяч гривень хабара від директора комерційної фірми за сприяння у вирішенні питання щодо надання в оренду земельної ділянки площею майже 22 га.

Керівника райдержадміністрації затримали у службовому кабінеті, коли той брав другу частину хабара в сумі 20 тисяч гривень.

За отримання хабара прокурором обласної прокуратури стосовно фігуранта порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України. Відповідальність цієї статті передбачає до 10 років позбавлення волі.

Як повідомлялося, співробітники управління СБУ в Києві 27 травня затримали головного державного виконавця відділу Державної виконавчої служби ГУ юстиції у Київській області за підозрою в отриманні 350 тисяч гривень хабара в Києві.

Теги:

хабарництво

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар