Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У зарубіжних в’язницях перебуває близько 5 тис. співвітчизників

0 18

Як відзначив в.о. директора департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євгеній Перебийніс, відомство отримало дані з 122 консульських округів, про кількість українців, які знаходяться в місцях позбавлення волі за кордоном.

“За даними статистичних звітів, наданих дипломатичними і консульськими установами за 2012 рік, кількість ув’язнених громадян України по 122 консульським округам становить 4813 осіб”, — повідомив Перебийніс.

Нагадаємо,  військовий суд в лівійській столиці Тріполі засудив 19 громадян України, обвинувачених в пособництві режиму Муаммара Каддафі, до ув’язнення строком на десять років для кожного. Як повідомлялося, Міністерство закордонних справ України працює над прискоренням розгляду апеляції судового рішення стосовно арештованих українців в Лівії і має намір добитися як мінімум зменшення термінів їх ув’язнення.

 

Теги:

тюрма

Джерело:

Дело

Залиште коментар