Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Закарпатті зареєстровано 3 діючих кваліфікаційно-дисциплінарних комісії адвокатури

0 17

Як вже повідомлялося, в результаті конфлікту, що виник між обласною КДКА і адвокатами Закарпаття, в регіоні пройшло дві установчі конференції адвокатів, кожна з яких обрала органи адвокатського самоврядування і делегатів на майбутній з’їзд адвокатів.

Проте як стало відомо в даний час в Закарпатської області зареєстровано три кваліфікаційно-дисциплінарні комісії. В усякому разі, про це свідчать дані Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

1. Під номером 22112642 зареєстрована кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Закарпатської області за адресою м. Ужгород, вул. Собранецька, 5. Дата реєстрації 06.09.2011 р. Керівник Павличенко Олена Василівна.

2.Під номером 37156354 зареєстрована Закарпатська обласна кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури за адресою м. Ужгород, вул. І.Франко, 1В, кімн.2. Дата реєстрації 27.07.2012 р. Керівник Немеш Петро Федорович.

3. Під номером 37784267 зареєстрована Закарпатська обласна кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури за адресою м. Ужгород, вул. Федінця, 14. Дата реєстрації 11.10.2012 р. Керівник Немеш Петро Федорович.

Цікаво, що жодне з цих юридичних осіб не було ліквідовано і не піддавалося реорганізації.

Теги:

адвокат

Джерело:

Юрправда

Залиште коментар