Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Ющенка сьогодні-завтра оприлюднять вето на закон про вибори Президента

0 29

Заступник голови Секретаріату Президента Ігор Попов прогнозує подолання Верховною Радою вето Президента Віктора Ющенка новій редакції закону про вибори Президента, що передбачає скорочення термінів президентської кампанії. Про це він сказав на прес-конференції, передають «Українські новини».

Він повідомив, що в Секретаріаті вже готуються пропозиції Президента до цього закону, і в понеділок або у вівторок, 18 серпня, вето буде оприлюднене.

«Я прогнозую, що всі пропозиції Президента будуть відхилені і вето буде подолано», – сказав при цьому Попов.

Присутній на прес-конференції народний депутат від блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» Юрій Ключковський також переконаний, що вето на цей закон буде подолано на засіданні Ради в п’ятницю, 21 серпня.

Нагадаємо, Ющенко вважає, що цим законом Рада звузила об’єм прав і свобод громадян і ускладнила механізм контролю з боку громадян за ходом виборів, тому він має намір ветувати його.

24 липня Рада скоротила терміни виборчої кампанії по виборах Президента зі 120 до 90 днів.

Чергові вибори Президента призначені на 17 січня 2010 року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар