Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Європейському суді з прав людини Україну представлятиме суддя Г.Юдківська.

0 21
У Європейському суді з прав людини Україну представлятиме суддя Ганна Юдківська.
Делегати Парламентської асамблеї ради Європи (ПАРЄ) обрали адвоката і правозахисницю Г.Юдківську суддею від України до суду з прав людини у Страсбурзі щонайменше на 6 років абсолютною більшістю у 117 голосів. З усіх 210 голосів решта розподілились так – за юриста-міжнародника, кандидата юридичник наук, колишнього міністра юстиції і народного депутата та делегата в ПАРЄ Сергія Головатого – 77 голосів, за доктора юридичних наук і професора Міжнародного Соломонового університету й керівника правових програм ОБСЄ в Україні Станіслава Шевчука – 16 голосів.
Г.Юдківська захищала iнтереси бiженцiв, жертв полiтичних репресiй, жертв катувань, соцiально незахищених і представляла iнтереси своїх клiєнтiв в Європейському судi з прав людини. Раніше захистила кандидатську дисертацію на тему “Презумція невинуватості”, нині працює над докторською, досліджуючи питання впливу персональних переконань судді та зовнішніх обставин суспільства на його рішення, як ці переконання формуються та змінюються з часом. Тепер у тримісячний термін має обійняти посаду судді Європейського суду з прав людини.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар