Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Європарламенті стурбовані станом прав людини в Україні

0 24

Три депутати Європарламенту висловили занепокоєння ситуацією з правами людини в Україні у зв’язку з початком головування України в Комітеті міністрів Ради Європи.

Португальський депутат Маріо Давід (член групи народних партій) повідомив агентству УНІАН у Брюсселі, що до нього приєдналися польський депутат Марек Сівец (група Прогресивного альянсу соціалістів і демократів) і британський Чарльз Таннок (група Європейських консерваторів і реформістів).

«Ми цінуємо послідовні заяви Президента Віктора Януковича, який проголошує, що Україні слід наближатися до ЄС і можливо приєднатися до нього, і ми глибоко шкодуємо, що поведінка деяких людей в українській судовій системі дуже далека від цінностей, що поділяються Президентом і європейцями», – заявив Маріо Давід.

Чарльз Таннок, у свою чергу, відзначив, що виникає враження, що судова система України відкрила «полювання на відьом» проти політичних опонентів. «І тепер вони приносять у жертву колишнього Президента Леоніда Кучму, щоб показати, що нападають на Юлію Тимошенко не з політичних мотивів», – сказав британський депутат.

Марек Сівец наголосив на необхідності для української влади «знати критичну ситуацію в країні і поважати цінності, що їх уособлює Рада Європи, яку вони очолюють, починаючи від сьогодні».

Теги:

права людини

Залиште коментар